BMS RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome
Victoria Gonzales LsOJh
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Питай!
Victoria Gonzales Icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 9:37 pm by Noya Fairburd

» Търся си приятели
Victoria Gonzales Icon_minitimeСря Май 22, 2013 6:38 pm by .Michelle

» Търся си половинка
Victoria Gonzales Icon_minitimeВто Май 21, 2013 5:18 pm by .Michelle

» Michelle Rousseau
Victoria Gonzales Icon_minitimeВто Май 21, 2013 4:16 pm by .Алина

» Опиши настроението си с песен.
Victoria Gonzales Icon_minitimeВто Май 21, 2013 3:54 pm by RolandHale.▲

» Свиневъдни хофи хд
Victoria Gonzales Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:10 pm by Vivian Flemming. ☣

» Да броим до 1000
Victoria Gonzales Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:07 pm by Vivian Flemming. ☣

» Аватара или подписа на предишния
Victoria Gonzales Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:06 pm by Vivian Flemming. ☣

Team.

Admins.
Roland Hale.
Victoria Gonzales R0WreUp ✰✰✰
Алина.
Victoria Gonzales WSagQjV

Moderators. ✰✰✰ Victoria Gonzales
времето
Victoria Gonzales 3 В Лос Анджелис ще е бъде както винаги слънчево , но този път ще има и лека облачност , като вероятностите за валежи ще ги има , въпреки че няма да са много големи. Да обаче на палажа няма да бъде много приятно , понеже ще има вятър и големи вълни. Е , но ако искате да останете без хавлия или сърф нищо не ви пречи да идете малко на плаж. И колкото и да е приятно слънцето си носете чадъри за всеки случай !
приятели
Victoria Gonzales NgirU
Станете наши приятели, като цъкнете тук
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Victoria Gonzales

Go down

Victoria Gonzales Empty Victoria Gonzales

Писане by rum4eto Вто Мар 19, 2013 8:46 am

Victoria Gonzales Selena+gomez+2013+pics+(5)
Име на героя :
Victoria Gonzales

Възраст:
20
Женски клуб :

Гама Капа
Работа :
В музикален магазин

Характер:
Характерът ми е доста страннен за някои хора.Но според мен аз съм просто човек с необикновен характер.Често съм усмихната и весела,но може да бъда и много зла и гадна.Принципно се държа добре с хората,но ако някой се държи зле с мен,просто Годпод да му е на помощ.Също така обичам понякога да се държа арогантно и надменно дори и да дразня хората.Обичам да помагам с каквото мога.Доста съв вироглава и не слушам никого.Винаги правя каквото си наумя дори и да е опасно.А купоните са задължително нещо при мен.Едно от любимите ми занимания е плуването и пеенето.в което съм много добра.

Външен вид :
Изглеждам толкова добре че направо се чудя на себе си.Много хора мислят че съм ангел,но това не е много сигурно.Мелинда е очерователна.Има всичко което всяко момиче иска.Нейната хубост впленява всички особено мъжете.Тя никога не остава не забелязана.Но ето и по-подробно описание.Аз съм със кафява коса и съм със кафеви очи.Средно висока съм.Имам слабо и стройно тяло.

История /поне 7 реда/:
Тази исторя е като всяка друга.Но с малко по различен край.Но пък с много добро начало което вдъхновява,но жалко за края.Тя е родена в щасливо семейсто в Богота.Майка й е известна бизнес дама,а баща и е успял прокорор.Живеят си доста добре докато един ден вичко се разпада.Майка й и баща й се разделят.По какви приини тя не знае.И майка й се мести в това градче.Първоначално обвинявала себе си,но в последствие разбрала че тя нямала нищо общо.Всъщност причината за разпада на брака на родителите й е че баща й изневерява на майка й с няколко жени.Тя преди е живяла с баща си докъто завърши училище за да не се мести.Единственото и разнообразие е музиката и плуването.Когато разбрала истината вече не е искала да живее с баща си дори и да го вижда не иска.Но когато станала на 19 решила да не живее с баща си и отива при майка си,която живее в този град.И тя няма избор и трябва да учи тук..Сега трябва да търси нови приятели.

Мръсни тайни:
Тайна

Допълнително:
-има собствена кола

rum4eto

Брой мнения : 1
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 19.03.2013

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите