BMS RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome
Noya Fairburd LsOJh
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Питай!
Noya Fairburd Icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 9:37 pm by Noya Fairburd

» Търся си приятели
Noya Fairburd Icon_minitimeСря Май 22, 2013 6:38 pm by .Michelle

» Търся си половинка
Noya Fairburd Icon_minitimeВто Май 21, 2013 5:18 pm by .Michelle

» Michelle Rousseau
Noya Fairburd Icon_minitimeВто Май 21, 2013 4:16 pm by .Алина

» Опиши настроението си с песен.
Noya Fairburd Icon_minitimeВто Май 21, 2013 3:54 pm by RolandHale.▲

» Свиневъдни хофи хд
Noya Fairburd Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:10 pm by Vivian Flemming. ☣

» Да броим до 1000
Noya Fairburd Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:07 pm by Vivian Flemming. ☣

» Аватара или подписа на предишния
Noya Fairburd Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:06 pm by Vivian Flemming. ☣

Team.

Admins.
Roland Hale.
Noya Fairburd R0WreUp ✰✰✰
Алина.
Noya Fairburd WSagQjV

Moderators. ✰✰✰ Noya Fairburd
времето
Noya Fairburd 3 В Лос Анджелис ще е бъде както винаги слънчево , но този път ще има и лека облачност , като вероятностите за валежи ще ги има , въпреки че няма да са много големи. Да обаче на палажа няма да бъде много приятно , понеже ще има вятър и големи вълни. Е , но ако искате да останете без хавлия или сърф нищо не ви пречи да идете малко на плаж. И колкото и да е приятно слънцето си носете чадъри за всеки случай !
приятели
Noya Fairburd NgirU
Станете наши приятели, като цъкнете тук
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Noya Fairburd

2 posters

Go down

Noya Fairburd Empty Noya Fairburd

Писане by Noya Fairburd Пон Мар 04, 2013 3:25 pm

Име на героя : Ноа Файрбърд
Възраст: 21
Братство: Алфа Бета

Характер: Всички започват да описват хубавите черти на характера си, тези които като видиш и си казваш какъв добър човек, е аз не съм добър. Бързо се паля и налитам на бой, независимо какъв ще е резултата. Мазохист съм, обичам да изпитвам болка, но не съм садист, мразя да наранявам някого. Инат съм, всичко което си навия, че искам трябва ба бъде постигнато, но от мен, ако някой ми е помогнал, не го зачитам като постижение. Горделив съм, твърде много, понякога даже не мога сам да се издържам.
Като всеки човек и аз имам една две хубави черти. Задължително съм кавалер, това ми е в кръвта. Обичам да помагам на слабите и беззащитните, макар да си противоречи с гордостта ми. Характера ми е странен, на моменти противоречащ си... Но това той.

Външен вид : Първото което виждат хората като ме погледнат са изразителните ми синьо – сиви очи, може би е така, защото са по средата на лицето, не знам. Не съм от най - високите момчета само 187 сантиметра. Не съм и от най - красивите, предполагам. Макар да съм горделив, не съм сляп. Косата ми е тъмно руса, за съжаление, не е много хубаво да си момче и да имаш такъв цвят на косата. Не знам на мен ми изглежда гейско, но е по гейско да се боядисваш, затова си седя с него. Макар да се водя от висшата класа, много често можете да ме срещнете облечен с дънки и тениска. То удобно и комфортно е от онези изтупани костюми. Добре ли се описах?

История: Като малък много обичах природата… обожавах я! Всяка седмица през лятото баща ми отделяше уикендите, за лагеруване в гората. Нямах майка, но никога не бях усещал липсата на такава. Ходехме на къмпинг до някое езеро и нощувахме там в палатки, ловяхме риба от езерото за вечеря, а когато се стъмнеше палехме огън, макар да не беше студено. Обожавах природата, птиците, животните, шумоленето на близкото езеро. Когато станах на седем помолих баща си да идем само веднъж през зимата. Много исках да видя замръзналото езеро и всички дървета покрити със сняг, като в приказките. Това беше най – студената зима в живота ми до тогава, пък и до сега. Пътя беше хлъзгав заради студа беше замръзнал. Но въпреки това той ми угоди и ме тръгнахме към езерото. Беше високо в планината и макар да имахме зимни гуми колата пак се управляваше трудно. Мислех си го, макар и седем годишен изпитвах страх, беше ме страх да не стане нещо, да катастрофираме, и точно когато си го помислих се случи. На завоя колата излетя от пътя и полетя над пропастта под нас. Всичко ставаше толкова бързо, не знаех къде се намирам, какво се случва. Имаше само някакъв пиукащ звук и когато отворих очи се намирах в бяла стая на неудобно легло с бели чаршафи, във вената ми се вливаше система а до мен стоеше леля и плачеше. Не я бях виждал от миналата Коледа, преди близо година. До Коледа оставаше още само седмица и щях да си получа подръка, защото бях послушен през цялата година. Но нещо ме притесняваше защо леля плачеше? Дядо Коледа и на нея щеше да донесе подарък... Тогава намразих природата. От тогава я ненавиждам. Бях се измъкнал, като по чудо, и аз не знаех как, но баща ми е останал в колата, горивото е изтекло и тя е избухнала. Толкова, от тогава бях сирак, сам на света, без майка и баща. Толкова ми липсваше татко. Можеха да ме дадат за осиновяване, но леля настояваше за попечителството над мен. Получи го, беше женена за богат и уважаван бизнесмен. И ето имах си майка и баща, но не бяха моите, аз нямах родители и двамата бяха мъртви. Бях сигурен, че ме чакат на небето, но още не ми беше дошло времето, за да се присъединя към тях.
Леля ми държеше да получа качествено образование и ме записваше се в престижни часни училища, а когато едното и се видеше по престижно от другото ме местеше. Така смених няколко докато завърша гимназията. Бях аутсайдер, защото всички се опитваха да ме използват. Не бях за богатите хлапета, защото не се чувствах като част от тяхната общност. Бях просто сам. Завърших гимназия, постъпих в колеж и реших да се променя. Да стана готиния, но най – вече амбициозния. Ще докажа на всички колко съм ”добър”. Не, че съм, сега бях снобар, затова се присъединих към Алфа Бета. Щях да се боря да стана най известния в братството, сега това беше моята цел!
Това е Ноа, това е неговата история, чувствам сякаш не е моя, а нечия чужда, но колкото и да ми се иска е моя и такава ще си остане.

Мръсни тайни: Никой не знае, че всъщност Ноа не е син на жената която го е отгледала, а мъжа й не му е баща. С други думи, никой не знае историята му.
Допълнително: По принцип не пуши, но когато е притеснен или ядосан се успокоява с цигара.
Noya Fairburd
Noya Fairburd
Член на Alpha Beta
Член на Alpha Beta

Брой мнения : 3
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 04.03.2013

Върнете се в началото Go down

Noya Fairburd Empty Re: Noya Fairburd

Писане by RolandHale.▲ Пон Мар 04, 2013 3:46 pm

Добре дошъл Smile по-късно ще ти оправя ранга и прочие , че сега имам мн работа Smile но иначе можеш да пишеш Smile
RolandHale.▲
RolandHale.▲
Admin ;; Лидер на Phi Gamma ;; Капитан на футболния отбор
Admin ;; Лидер на Phi Gamma ;; Капитан на футболния отбор

Брой мнения : 507
Points : 887
Reputation : 5
Join date : 17.02.2013

https://bms-rpg-collegelife.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите