BMS RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome
Fuck the police, it's Alexei LsOJh
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Питай!
Fuck the police, it's Alexei Icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 9:37 pm by Noya Fairburd

» Търся си приятели
Fuck the police, it's Alexei Icon_minitimeСря Май 22, 2013 6:38 pm by .Michelle

» Търся си половинка
Fuck the police, it's Alexei Icon_minitimeВто Май 21, 2013 5:18 pm by .Michelle

» Michelle Rousseau
Fuck the police, it's Alexei Icon_minitimeВто Май 21, 2013 4:16 pm by .Алина

» Опиши настроението си с песен.
Fuck the police, it's Alexei Icon_minitimeВто Май 21, 2013 3:54 pm by RolandHale.▲

» Свиневъдни хофи хд
Fuck the police, it's Alexei Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:10 pm by Vivian Flemming. ☣

» Да броим до 1000
Fuck the police, it's Alexei Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:07 pm by Vivian Flemming. ☣

» Аватара или подписа на предишния
Fuck the police, it's Alexei Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:06 pm by Vivian Flemming. ☣

Team.

Admins.
Roland Hale.
Fuck the police, it's Alexei R0WreUp ✰✰✰
Алина.
Fuck the police, it's Alexei WSagQjV

Moderators. ✰✰✰ Fuck the police, it's Alexei
времето
Fuck the police, it's Alexei 3 В Лос Анджелис ще е бъде както винаги слънчево , но този път ще има и лека облачност , като вероятностите за валежи ще ги има , въпреки че няма да са много големи. Да обаче на палажа няма да бъде много приятно , понеже ще има вятър и големи вълни. Е , но ако искате да останете без хавлия или сърф нищо не ви пречи да идете малко на плаж. И колкото и да е приятно слънцето си носете чадъри за всеки случай !
приятели
Fuck the police, it's Alexei NgirU
Станете наши приятели, като цъкнете тук
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Fuck the police, it's Alexei

2 posters

Go down

Fuck the police, it's Alexei Empty Fuck the police, it's Alexei

Писане by Alexei. Съб Мар 02, 2013 9:13 pm

Fuck the police, it's Alexei 5942066M
Скъпи,Татко


Минаха много години, аз пораснах, продължих напред.Но винаги ще има нещо, което ще ме връща
към миналото, към детството и Санкт Петербург .Помни, че аз винаги ще те обичам, ще бъда твоят син, макар и леко променен.Но трябваше да продължа!Трябваше да се измъкна от този свят и ти трябва да ми простиш.

Вече съм на двадесет и една, но предполагам знаеш това.Записах се в колеж и животът ми върви много добре,справям се някак.Гледам да не се набивам на очи, по обясними причини, но намерих приятели, на които държа.Доказах ти, че мога.Най-вече доказах това и на себе си, защото се откъснах от това, което бях и се промених.Не съм същият син, но все пак съм твоят син и се надявам някой ден да мога да се прибера вкъщи и да прегърна теб, братята ми.Вероятно не им дадох добър пример с моето бягство, но аз не съм такъв, не съм теб.Не мога да гледам тези ужасни неща и да не съм съпричастен към случващото се.Но аз съм по-добър от всичко това, не съм толкова безчувствен, имам сърце.Макар да знам, че тези думи те нараняват , а може би не, може би вече нямаш очи за най-големия си син, аз те обичам.Та, исках да ти кажа, че съм добре.Може би щеше да е по-лесно да ти кажа просто „Жив съм!“, но все още има толкова неизказани неща.
Все пак това не е всичко.Опитвам се да не се набивам на учи и съм просто един обикновен колежанин,
който живее живота си.Щастлив съм такъв какъвто съм и заработвам парите си честно.Смея да твърдя, че се справям добре с ученето, явно съм наследил интелектът ти.Все пак не всеки става мултимилионер просто ей така.Вече не съм толкова арогантен и самонадеян ,колкото бях преди, а може би само така си мисля.Все пак крушата не пада по-далеч от дървото.Така и аз приличам на теб, и външно и вътрешно.Кестенявата коса, лицето, скулите, понякога имам чувство, че съм излязъл от някоя твоя снимка на младини.Единствено сините очи на мама, те са единственото нещо, което ми остана от нея.Не мога да пропусна да ти се похваля, че натрупах мускули и пораснах с десет сантиметра.Вече съм достатъчно висок да фамилията Дмитриеви.Красавец, но и вътрешно ще нося това име в сърцето си.Аз си оставям Алексей Дмитриев,силна личност, която е достойно да носи това име.И знам, че и ти го знаеш,защото съм сигурен, че ако искаше да съм си вкъщи, щеше да си преобърнал целия свят, за да ме намериш.Оценявам жеста ти, да ме оставиш да се справя сам.Благодаря ти за всичко, надявам се да сте щастливи!


П.С.-Съжалявам, че откраднах част от парите ти, но ако имаш желание винаги можеш да инвестираш в бъдещето ми и да преведеш пари на сметката ми.


Твой син, Алексей


FC:Chace Crawford
Alexei.
Alexei.
Обикновен колежанин
Обикновен колежанин

Брой мнения : 6
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 02.03.2013

Върнете се в началото Go down

Fuck the police, it's Alexei Empty Re: Fuck the police, it's Alexei

Писане by RolandHale.▲ Съб Мар 02, 2013 9:22 pm

Добре дошъл Smile
RolandHale.▲
RolandHale.▲
Admin ;; Лидер на Phi Gamma ;; Капитан на футболния отбор
Admin ;; Лидер на Phi Gamma ;; Капитан на футболния отбор

Брой мнения : 507
Points : 887
Reputation : 5
Join date : 17.02.2013

https://bms-rpg-collegelife.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите