BMS RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome
Апартамента на Анджелика. LsOJh
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Питай!
Апартамента на Анджелика. Icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 9:37 pm by Noya Fairburd

» Търся си приятели
Апартамента на Анджелика. Icon_minitimeСря Май 22, 2013 6:38 pm by .Michelle

» Търся си половинка
Апартамента на Анджелика. Icon_minitimeВто Май 21, 2013 5:18 pm by .Michelle

» Michelle Rousseau
Апартамента на Анджелика. Icon_minitimeВто Май 21, 2013 4:16 pm by .Алина

» Опиши настроението си с песен.
Апартамента на Анджелика. Icon_minitimeВто Май 21, 2013 3:54 pm by RolandHale.▲

» Свиневъдни хофи хд
Апартамента на Анджелика. Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:10 pm by Vivian Flemming. ☣

» Да броим до 1000
Апартамента на Анджелика. Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:07 pm by Vivian Flemming. ☣

» Аватара или подписа на предишния
Апартамента на Анджелика. Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:06 pm by Vivian Flemming. ☣

Team.

Admins.
Roland Hale.
Апартамента на Анджелика. R0WreUp ✰✰✰
Алина.
Апартамента на Анджелика. WSagQjV

Moderators. ✰✰✰ Апартамента на Анджелика.
времето
Апартамента на Анджелика. 3 В Лос Анджелис ще е бъде както винаги слънчево , но този път ще има и лека облачност , като вероятностите за валежи ще ги има , въпреки че няма да са много големи. Да обаче на палажа няма да бъде много приятно , понеже ще има вятър и големи вълни. Е , но ако искате да останете без хавлия или сърф нищо не ви пречи да идете малко на плаж. И колкото и да е приятно слънцето си носете чадъри за всеки случай !
приятели
Апартамента на Анджелика. NgirU
Станете наши приятели, като цъкнете тук
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Апартамента на Анджелика.

2 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Апартамента на Анджелика.

Писане by Г-н Карпович. Вто Фев 26, 2013 1:05 pm

Не знаеше, защо идваше. Но просто имаше нужда, тя го караше да се почувства някак различно. Знаеше, че не трябва да идва, знаеше, че не е правилно да се появява в апартамента й.
Да разклаща добре оформения й живот, но искаше да дойде. Да я види, да си поговори с нея.
Подсвирвайки стигна до апартамента, който търсеше и се облегна на стената срещу му.
Премисляйки дали наистина трябваше да влезне там, да дойде при нея, нямаше да прави нищо. Обеща си той. Не щеше да бъде добър и приличен, нямаше да я притеснявам.. Боже той се побъркваше, или и той не знаеше, какво му се случваше вече, но му се случваше.
И всичко това, заради едно малко същество, което бе привлякло достатъчно вниманието му, че да се държи на страна от нея.
Въздъхна и се отблъсна от стената като се приближи до вратата й почуквайки на нея, и пъхна ръце в костюма си.
Да щеше да внимава какво прави около й, и какво говори, защото не искаше да каже отново нещо,което ще я притесни или пък да се държи като кретен, изпускайки бързо менящите си настроения отново.
Леко изцъка с език, явно не си беше в къщи, май не беше добра идея да идва, може би тя си се забавляваше, а именно това трябваше да прави, а не да се интересува от него.
Леко се завъртя на пети, докато се обръщаше бавно, за да си ходи.
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Анджи Вто Фев 26, 2013 1:13 pm

На вратат се почука в мига в който тя се потопи във голямата вана.
-Подяволите-изруга и стана уви бялата си хавлия около тялото и излезе от ваната.
-Секунда!-извика и без да съобрази както винаги изприпка бързо до вратата.
От косата й капеха големи капки вода,по кожата й като кристалчета се разхождаха други с аромат на ванилия.
Тя отвори вратата с думите.
-Майкъл нали ти казах,че ще се къпя и...Ооо.
Очите йс е спряха на позната фигура. Погледна към Карпович и прехапа устни.
Изчерви се и измърмори.
-Надали сте бил път до тук,за да си тръгнете...Но...-тя се дръпна от вратата криеки се зад нея.
-Заповядайте.-гласът й отново бе станал тих и плах.
В момента причината бе,че буквално бе гола в неговото присъствие.Лоша идея.Много лоша.
Тя погледна през рамо към стаята си и опитвайки се да се овладее заговори.
-Само да се облека и ще направя кафе.-да нямаше го обичайния поздрав "Хей здравей,заповядай как си?О страхотно ей сега идвам смао да си метна един душ и да се облека" не,не смееше да каже всичко това.
Тя го погледна и вътрешно ликуваща се усмихна.
Беше дошъл.Бе дошъл при нея.Това пълнеше душата й с щастие,а щастието струеше и от очите й.
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Г-н Карпович. Вто Фев 26, 2013 1:35 pm

Чененто му сякаш щеше да падне, когато се обърна и я видя.. О Богове... защо му се случваше това? Трябваше ли да става така, не можеше ли просто да я е изкарал от леглото, а не от банята и то голичка.. Кожата под ризата му настръхна, както й той самия преглътна мъчително наблюдавайки стичащите се капки по плътта й..
Да неправилни мисли, не редни мисли който не трябваше да изпълват съзнанието му в момента.
-Първо, ти - каза й той молейки се да се скрие от погледа му преди да е направил някоя глупост без да помисли преди това.
Въздъхна и влезна след нея, в момента в главата му се рисуваха един моменти, как просто я последва до стаята й, и я взима в ръцете си и .... Вярвате ли, че имаше чувството, че полудява в мометна.
Той.. мъжа с ум като бръснач, бистри мисли и винаги готов, да измисли правилното решение.
В момента просто седеше като закован, затворил вратата след себе си . Беше точно като теле в железница, не знаещо какво да измучи.
Готов да се предаде напълно на греховните си мисли.
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Анджи Вто Фев 26, 2013 1:43 pm

Очите й се приковаха в него и ако не бе убедена,че е напълно невъзможно Анжи би решила,че той просто е загубил ума и дума.
Тя се усмихна плахо и мина покрай него.
-Настанявай се.Кухнята виждаш я къде е ако искаш си вземи нещо.-когато го остави в хола бавно тръгна към стаята си.Шмугна се в банята,само за да измие косата си и да изплакне тялото си.След пет минути беше готова.
Или поне се надяваше да са пет.
Излезе от банята и грабна първото,което видя.
Облече бялата дълга риза на Майкъл и си обу розови боксерки.
Когато прецени,че е наистина достатъчно покрита и изглежда едва ли не отвратително кимна с глава и напръска връхчетата на косата си с парфюм.
Мокри,черните кичури се разпиляха по гърба й.
Тя тръгна към хола и спря на вратата.Погледна го и се усмихна.
-Искаш ли нещо?Мисля,че има...Безалкоолна бира и уиски.Принципно е на баща ми,когато идва да ме види,но...-тя тръгна към шкафа под телевизора и извади бутилката Джони и една чаша.
Остави ги пред него и започна да се оглежда като обран евреин, за бадеми.
-Амм...Добре чисти бадеми нямам има от онези потопените в шоколад.Чакай.Ще ти донеса.
Мур изтича в кухнята и извади пакетчето от най-горния шкаф,малка купичка в която ги изсипа и се върна при него..Добре в дома й не бе влизал друг мъж освен баща й и Майкъл,но както вече казахме той си беше жена в мъжко тяло.Буквално.
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Г-н Карпович. Вто Фев 26, 2013 1:54 pm

Все още седеше като идиот срещу нея и я гледаше какво прави, но не казваше нищо, наистина , и продължаваше да я наблюдава изпивайки тялото й с погледа си.. Да определено това момиче като, че ли нямаше чувство за самосъхранение, а той сякаш бе загубил напълно разсъдъка си.
Когато се върна от последното си ходене до кухнята, хвана китката й и без да се замисля, я дръпна към себе си, а малкото й дупенце се свлече по корема му, надолу докато не тупна в скута му, а той изтръпна усещайки я толкова неприлично близо до себе си..
Без да казва каквото й да било, хвана лицето й в шепите си и впи устните си в нейните, като отново започна изключително бавно, но този път доста по невнимателно да изучава устната й кухина.
Която имаше един толкова спецефичен и сладникав вкус.. А когато осъзна какво е на път да направи откъсне с нежелание устните си от нейните, и въздъхна срещу тях, като облиза свойте ..
-Господи имаш ли представа колко сладка и вкусна си в същност ти? - попита я той, леко почервенял с подпухнали устни от целувката им,
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Анджи Вто Фев 26, 2013 2:04 pm

Той сериозно ли говореше точно в този момент?
Анджелика тръсна глава опитвайки се да избистри съзнанието си.
Очите й се спряха на лицето му и преди да е загубила решителността си тя се обърна към него сядайки в скута му.
Да от предния път бе изгледала няколко..Образователни филма-сред които и трите части на секс игри.
И вече знаеше какво що годе да прави.
Тя уви ръце около врата му,а устните й се срещнаха с неговите в пламенна целувка в която за първи път тя беше тази която настояваше за нещо повече.
Несигурна какво прави и къде отърква тялото си Анжи спусна ръце надолу по него и ги спря на плоския му корем.
Задъхано момичето се откъсна от него и с разтреперани ръце и разтърсено съзнание тя седна на дивана до него.Прехапа устни и издиша.
-Аз не знаех...-но знаеше,че той има божествен вкус.А и аромата му.Мъжки,мускусен.Същевременно груб и нежен.
Удивителен.
Тя го погледна и осъзна,че ако скоро не се отдалечи от него ще направи нещо,което е напълно нередно.
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Г-н Карпович. Вто Фев 26, 2013 2:12 pm

Той я вдигна на ръце, като положи дланите си на дупето й преди да се изправи. Притвори за миг, очи, знаейки че ако той не спреше сигурно тя нямаше да успее да спре и тогава сещате се какво щеше да стане..
Загледа се в нея за скунда и докосна набързо устните си до нейните преди да я остави да седне на дупето си и не се облегна на стената скръствайки леко краката си, и поглеждайки я.
Трябваше да внимава , да внимава прекалено много с нея, защото щеше да сгази лука ако продължаваше така.
- Така.. добре.. стой там, а аз тук.. Нека се успокоим преди да сме прекалили. - каза й той, като се усмихна леко нервно.
Не знаеше какво да направи или да й каже.
Виждате ли наистина за пръв път Крис не знаеше, какво е редно да направи в момента.
Но знаеше, че ако отново я целунеше така щеше да я обърне под себе си и тогава да направи нещо, наистина нередно.
-Сега ми кажи, мислиш, ли че това наистина трябва да се случва? - попита я той, някак си надявайки се да намери своя собствен отговор в нейния.
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Анджи Вто Фев 26, 2013 2:24 pm

Очите и се спряха на лицето му и се замисли.
Трябваше ли?Беше ли редно.
-Аз вече съм пълнолетна.Така че...Крис...Аз...Ще започна да говоря на ''ти'' въпреки,че не бива,но...Крис единственото което ни спира са...Предразсъдъците ни и...Девствеността ми.Защото тя наистина пречи в случая.Ти си мъж с нужди,а аз не знам как да...Не знам какво правя.Естествено сигурна съм,че ще разбиеш сърцето ми.Не го отричай,това само ще довърши вече доказания факт,...Но въпреки всичко ти си част от израстването ми и е по-добре...По-добре да доведем нещата до край,до там където трябва вместо да седим и да....Да се гледаме като..Не знам.О за Бога защо питаш мен.Аз не знам как да постъпя.Ти си зрелия,ти си разума във връзката ни.Аз...Аз ще ти дам всичко,което поискаш да вземеш.Другото зависи от теб.-тя стана и бавно отиде до него.Помилва лицето му и го придърпа към себе си.Устните й едва се докоснаха до неговите,а шепотът й раби на парченца настъпилата тишина.
-Остави ме да се насладя поне още малко на лъжите и обещанията ти преди да си тръгнеш.-някак си Анжи знаеше,че той ще си тръгне.Знаеше,че нещо ще стане и ще ги раздели.Знаеше,че ще страда.Може би тя беше тази с предразсъдъците...Кой знае,но все пак не знаеше какво друго би могло да стане.Да остане с нея и да се влюби?
Възможно ли е?
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Г-н Карпович. Вто Фев 26, 2013 2:41 pm

Ръцете му се спуснаха по тялото й надолу, докато не стигнаха бедрата й овивайки ги около им, като леко се наведе и я вдигна задърждайки я в ръцете си.
Да определено нямаше как да се откъсне в момента от нея.
Но не искаше да си тръгва, а тя вече мислеше, за разбити сърца..
- Малка мис не мисли така... не мисли още от сега, за разбити сърца. - заяви й той, като дъха му погали устните й.
А той просто не можеше да се отдръпне от нея. Докосна леко усните й до своите и я понесе към стаята й, където я постави лекичко на леглото , свали сакото си и легна до нея, нямаше да прави нищо. Беше си обещал, не й сега.
Просто я придърпа в прегръдките си, като разхождаше пръстите си около рамото й, притворил леко очите си.
Наслаждавайки се на ваниловия й аромат, който се носеше от все още мократа й коса.
Можеше да се закълне, че може да заспи така, блаженно държейки я в прегръдките си.
-За какво мечтаеш? - попита я тихичко, все още притворил очите си и дишайки равномерно
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Анджи Вто Фев 26, 2013 2:51 pm

Мечтата й.
Хммм...
-Ами...Исках да работя като агент под прикритие.Винаги нещо в това ме е привличало,но...Обещах на майка си преди да почине..Обещах й да довърша нейната мечта и да стана известна танцьорка.За това и се занимавам с тези глупости от малка.Естествено има и плюсове като например,че мога да направя задно салто или шпагат без загрявка.Но това ме изцежда...Така,че за момента имам само една мечта,но няма да ти я споделя.-Анжи леко се надигна и застана над него докосвайки устните си до неговите.
-Просто не искам да изчезнеш ако ти я споделя.-защото нейната мечта в момента беше той.
Тя се подсмихна и седна в леглото загледана в него.
Наклони глава на една страна и ахна,като осъзна на какво й напомня това.
На един нейн сън.Толкова далечен...Толкова избледнял,а сега така ярък.
Момичето се усмихна клатейки глава,дребното й телце се покатери върху него й сядайки малко под корема му се наведе и започна да го целува.
Не искаше да го изкушава или нещо подобно,но като начинаеща личност Анджелика Мур изгаряше от желание да разбере още и още нови неща както за своето тяло така и за мъжкото.Като например къде му харесва да го докосва.Какво ще стане ако целуне врата му?Как ли изглежда тялото му без дрехите.Да той щеше да е първия мъж които тя щеше да види гол.Ако изобщо се стигнеше до това и тялото й направо трептеше като крилца на колибри от самата мисъл за това.
Ръцете й се спряха на гърдите му,а тазът й леко се отърка на онова място за което бе слушала така много.
-Ами ти..За какво мечтаеш?
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Г-н Карпович. Вто Фев 26, 2013 3:18 pm

Слушаше я много внимателно или поне се опитваше да я слуша внимателно въпреки, че му беше наистина трудно да направи това, след като тя се отъркваше така в него.. Боже това момиче, нямаше граници.
А той, имаше чувстото, че няма да издържи. Вижте Крис, не искаше да я нарани, не . Но познавайки себе си, знаеше, че може да се случи точно това.
В кой момент, можеше да му се наложи отново да изчезне, знаеше, че след онзи случей прекалено много хора го търсят, а тя го питаше за мечтата му..
Да мечтата му, ами може би никога да не е водил онзи живот. Никога да не се е изкушавал от величието на парите.
Да не му се наложи да сменя отново самоличността си, да именно за това мечтаеше, но щеше ли да му се случи някога? Щеше ли да живее нормален живот, като нормален човек?Не.
- Ами, аз не мечтая... - каза й той, като я обърна под себе си, а ръката му се спусна по перфектното й бедро галейки го леко, а очите му изучаваха нейните, преди устните му да покрият нейните.
В една сладка ненастоятелна, но нежна целувка..
А след това се отдръпна, преди да е направил още нещо и се тръсна отново до нея на леглото.
- Какво ще ми кажеш за себе си?
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Анджи Вто Фев 26, 2013 3:41 pm

Не искаше да му разказва за себе си.
Тя въздъхна и стана от леглото отиде до уредбата и я пусна на една от онези стари любими песни.
Завъртя се в такт с нея и седна на ръба на леглото.
-Аз съм просто аз.Много неща в едно,скрити под пластовете идиотщина и лиготия.Нищо,което да е важно за теб.
Тя отново скочи от леглото и започна да си танцува и пее заедно с песента.
-Her mind is tiffany-twisted, she got the mercedes bends.She got a lot of pretty, pretty boys, that she calls friends.How they dance in the courtyard, sweet summer sweat.
Some dance to remember, some dance to forget.-бавните песни винаги са били сякаш създадени за нея.
Анжи затвори очите си и прокара ръце по тялото си,като изведнъж се закова на мястото си и бавно отвори очи,а ирисите й като на котка се приковаха в лицето му.
Усмихна се и отиде до него хвана ръката му и го задърпа към себе си.Когато успя да го изправи до седнало положение застана между бедрата му и започна да танцува отново,улови ръцете му и ги сложи на талията си,а миг по-късно зарови пръсти в косата му и изви главата му срещу себе си.
Отново запя срещу устните му,а очите й се затвориха за втори път оставяйки я да се потопи в мелодията.
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Г-н Карпович. Вто Фев 26, 2013 4:07 pm

Тя определено си играеше както искаше с него, но той не можеше да подаде, нали? Трябваше да продължи да внимава, но близоста, на устните й начина по който се движеше тялото й, ръцете му лежаха спокойно на талията й, а той определено се радваше на всяко едно нейно движение, което изпълваше очите му..
И тогава не издържа, а просто я дръпна рязко към себе си, като сблъска гърдите й със свойте.
Обърна я под себе си в леглото, зарови пръсти в черните й коси, и впи устни в нейните, като другата му ръка отново се заразхожда по тялото й, но този път не се спря, надигна се леко, но не откъсна устни от нейните.
Ръката му се плъзна под ризата, под която тя беше съвсем голичка, и я заразхожда там.
Докато не достигна до гърдите й, а той я пое в шепата си мачкайки я лекичко, но сякаш това го накара да се осъзнае, и да се откъсне за пореден път от нея..
-Ужасно изкушение си.
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Анджи Вто Фев 26, 2013 4:16 pm

Виждали ли сте уплашено зайче?Ами представете си я по абсолютно същия начин. Защото тя не знаеше какво стана току що,но в тялото й бе лумнал огромен пожар.
И въпреки факта,че той вече не лежеше върху нея тя изви тялото си в дъга,а пръстите йй се заровиха в чаршафите.
Сякаш все още усещаше допира му.
И въпреки това.Факта,че изгаряше за него я беше страх.Беше я страх,че това ще я доведе до нейната собствена лудост.
Анджелика отвори очи и простена,а стона й отекна в стаята въпреки музиката.
Първия мъж,които я бе докоснал.Докоснал голата й кожа и тя се притесни.Ами ако той не я харесаше,ако му беше противна и за това бе спрял?
Ами ако имаше нещо нередно в нея?
Тя затвори отново очите си и този път изхлипа ставайки от леглото.Тя се приближи до прозореца и уви ръце около тялото си.
-Защо се чувствам така?-гласът й бе някак си остър.Остротата му бе предизвикана от факта,че се чувстваше някак си...Отхвърлена.Изоставена и то само защото се бе отдръпнал.Знаеше,че той го прави за нейно добро.Дълбоко в себе си бе на ясно с това...Но въпреки всичко малкият й мозък точно в този момент не искаше да го приеме.
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Г-н Карпович. Вто Фев 26, 2013 4:24 pm

Гледаше я и се чудеше какво бе придизвикало тази реакция в нея, не знаеше, защо и какво бе направил сега. Почувства се неприятно, че я бе наранил? Надяваше да не я де.
Стана от леглото отивайки до нея и помилва леко рамото й, преди ръката му да се изкачи бавно нагоре и да премести косата й на една страна за да докосне леко устните си до изваяната й шия, която бе толкова крехка, и прекрасна на допир..
-Какво стана Анжи? - попита я той, а ръцете му се увиха около талията й, като се наведе лекичко, за да облегне брадичката си на рамото й.
Като погледна заедно с нея през прозореца..
- Добре, ще направим така, дай ми основателна причина поради,която аз трябва да забравя всичките си убеждения в това колко е неправилно, защото ако не си сигурна, че желаеш аз да съм ти първия, не мога да го направя. За това ми дай основателна причина поради, която да съм сигурен, че го искаш.- прошепна той в ухото й, като леко докосна отново плътта й и духа лекичко срещу й.
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Анджи Вто Фев 26, 2013 4:34 pm

Основателна причина?
Тя се обърна към него и се вгледа в очите му.Наблюдава го няколко секунди,а може би минути.
Пое си дълбоко въздух и влагайки цялата си сила го избута от себе си.
Тя наведе глава към пода и ръцете й се стрелнаха по копчетата на ризата с която беше облечена.
Когато разкопча и последното вдигна глава към него,а ръцете й хванаха ръбовете на ризата,където тя все още скриваше гърдите й.
-Защото успяхте да извикате в мен чувства,които никой друг не успя.Защото ви позволих да отнемете невиността дори на кожата ми.Защото вие сте единствения който ме е целувал така,единствения който погледнах като мъж.Единствения които съм сънувала.Защото...Аз...Аз не знам какво се случва с тялото ми Крис,но...Знам,че...Знам,че вие сте единствения.Вие...Ти разчупи всичките ми стереотипи и...-тя разтвори дрехата и отпусна ръцете си така,че ризата да се свлече по тях и да разкрие тялото й.
И въпреки силното си желание да се прикрие Анджелика вдигна гордо глава и прошепна.
-Сте единствения който вижда най-големите ми тайни.-тя се изчерви и не издържайки вече на желанието да се прикрие сложи едната си ръка пред гърдите си и се обърна отново с гръб пред него.
Опасяваше се,че не бе постъпила правилно и че той най-вероятно ще си тръгне,но от целия си живот до сега бе научила едно.Да казва истината.
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Г-н Карпович. Вто Фев 26, 2013 4:58 pm

Крис потръпна при нежните думи и я целуна отново..
Крисчън бавно я разсъблече това, което бе останало по нея.Когато свали и последната дреха от нея се отдръпна,за да й се наслади..
Ръцете му бавно обходиха меката й кожа,съвършените й гърди с набъбнали зърна. Бавно и внимателно я постави на леглото.
Крис покори устните й със своите в бавна и ласкава целувка.
Той разтвори бедрата й със своите и се намести по-удобно. Раменете му се напрегнаха в целта му да не й тежи,а едната му ръка се плъзна между телата им.
Той се надигна на ръцете си и погледа си в лицето й.
-Толкова си красива..-Той се задъха,а очите му се плъзнаха за секунда по тялото й.Господи.Беше уникална.
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Анджи Вто Фев 26, 2013 5:19 pm

Думите му я изкараха сякаш от някакъв транс.Тя повдигна леко бедрата си и се вгледа в него.
Докосванията му я изкарваха сякаш от кожата й.Предизвикваха сърцевината й да гори.
Да трепти.
Тя прокара ръцете си по гърдите му.Пръстите й.Треперещи и някак си несръчни започнаха да разкопчават ризата му.
Когато разкопча и последното копче очите й се спуснаха по тялото му и тя въздъхна.
Беше дори по-красив от това,което си бе представяла.
Точно като изсечена старогръцка скулптора.
Бог Аполон.Тя прокара пръстите си по памучната материя и я свали от раменете му.
Анжи надигна главата си и докосна устни до неговите.
Очите й се притвориха,а голите й гърди се отъркаха в неговите.
Малката мис уви ръце около врата му,а крачетата й се увиха около тазът му.
Устните й се спуснаха от неговите надолу към вратът му.Разтвори ги и прокара език по кожата му.
Когато стигна до ключицата му спря и издиша.
-Научи ме.-тя отново вдигна погледа си към него,а всеки път когато си поемеше въздух търкаше тяло в неговото.
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Г-н Карпович. Вто Фев 26, 2013 5:38 pm

Той я повдигна отново, а ръката му докосваше прекрасното й дупе, галеше го и само веднъж го шляпна, прекалено възбуден, до пръсване. Погледа му се бе премрежил и следващите няколко секунди му се струваха толкова решаващи за съвестта и обещанието му.
Е, първото го нямаше, но можеше да уважи второто. Просна я на леглото почти като чувал, но после отново я налази и вместо да я обладае на секундата, Крис преглътна тежко и я целуна по челото. Задържа малко повече устните си върху челото, но после се просна върху й, измъчен от собствените си грехове.
Но само след секунда, просто не се сдържа, а докосна отново устните си до нейните, а ръцете му бавно се спуснаха между телата им. Изправи се за секунда, като разкопчка, колана и копчетата на панталона си, смъкна ги надолу, като ги до избута с краката си, и се отпусна отново върху й.
Едната му ръка, покани боксерките му да се свалят надолу .Тя дръзваше да отдаде девствеността съвсем доброволно и то без възможност за отказ от негова страна. Наблюдаваше лицето й внимателно, следеше гримасите й и дори не се опитваше да се измъкне от ръцете й. Проникна много бавно и внимателно. Устните му се разтвориха, а от тях излезе висок стон. Беше толкова тясна, че дори нямаше представа как се побира в нея, дори и не до край.
Мускулестите му ръце приковаха нейните от двете страни на тялото й, но след това ги пусна и просто разтвори краката й малко повече като плъзна ръка до пръстите на краченцето й. Кожата на бедрото й беше толкова мека и приятна на допир, че само мисълта за нея го възбуждаше и не можеше да се откаже сега, когато просто формално нещата бяха станали.
- Отпусни се - прошепна срещу устните й, докато галеше бедрата й, преди да продължи да се движи по същия бавен начин в нея и да целува кожата на врата, раменете и гърдите й, да засмуква зърната й и да ги дразни с език.
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Анджи Вто Фев 26, 2013 5:58 pm

Анджелика Мур си пое рязко въздух,а тялото й изпита неописуемо желание да се отдръпне.Да избяга.
Болката бе силна и някак си раздираща.Устните й се разтвориха и от тях излезе стон.
Очите й влажни от възбудата отрониха по една едра сълза.
Да се отпусне.Да...Трябваше да се отпусне.
Анжи преглътна и отпусна глава на меката възглавница.Ръцете й се вдигнаха към гърдите му и замряха там.
Трябваше да се отпусне.Болката изчезваше.Щеше да изчезне изцяло.
Устните й сляпо потърсиха тези на Крис.
Тазът й леко се повдигна към него,а едната й ръка се спусна по рамото му,надолу търсейки пръстите му,преплитайки своите с неговите.
Гърдите й отново се отъркаха в неговите,а бедрата й се разтвориха,за да го допусне по-надълбоко в себе си.
Главата й отново се изви назад,копринено меката й коса се бе разпиляла по белия сатен,а миглите й галеха бузите.
Послушала съвета на Крисчън,Мур позволи на тялото си да прокуди болката и да допусне копнежа и възбудата да я залеят.
В мислите й се прокрадна една мисъл "Вече загуби всичко,което те различаваше от останалите".И тази мисъл я накара да отвори очи.Ами ако той бе привлечен към нея само заради това.Защото бе невинна?
Сега с какво щеше да го задържи до себе си?
Тя простена отново,този път по-високо и зарови пръстите на едната си ръка в косата му.
Очите й се впиха в неговите,а дъхът й се разля по лицето му.
И като го гледаше..Такъв..Внимателен и нежен Анджелика бе сигурна,че ще го заобича.А може би и вече го бе обикнала.
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Г-н Карпович. Вто Фев 26, 2013 6:49 pm

Крис започна да се движи малко по- нетърпеливо във Анджи. Прекрасната й теснота и бавното темпо, което поддържаше го измъчваха от удоволствие. Дори за миг не можа да си представи как може да я боли, когато той изгаряше от такава страст и възбуда (е, Крис не беше от най- състрадателните мъже).
Започна да се движи по- ритмично, а с всеки тласък сякаш караше тялото й да се движи в унисон с неговото.
Изведнъж го напуши смях и измъкна възглавницата из под главата й, за да я опре на рамката на леглото, преди да дръннала главата си точно там.
Приведе устни към тялото й и зацелува нежното й рамо и вратлето, което го изкушаваше предния ден вечер да я удуши. Но дори преди да стигне до брадичката й, отново се разхили при мисълта за комичната, евентуална случка, при която тя си удряше главата в дървената рамка на леглото.
Но тласъците му не спряха със смеха, дори при това време, той проникваше в нея, не до край, защото една девствена дама вече бе изпищяла от тези му действия под предтекст, че така боляло.
- Извинявай - захапа вратлето й, сякаш така можеше да убие смеха.
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Анджи Вто Фев 26, 2013 7:05 pm

И стоп кадър.Убиийство на романтиката на лице.Сконфузена ситуация-на лице.
Извивайки тялото си под него Анжи го избута и простена.
-Не.Спри.-измъквайки се от ръцете му момичето издърпа чаршафа и прикри тялото си с него.
Без да каже и дума тя се шмугна в банята и затвори вратата.Облегна се на нея и рухна на земята.
Е нормално вие как бихте реагирали ако мъжът с който сте започне да се смее?
Надали ще ви е особено приятно.Особено ако сте неопитни във всяка една графа на любовта.
Треперейки Анжи погледна към чаршафа и видя собствената си кръв по него.
Пръстите й се стрелнаха натам и тя докосна петното.Алената й кръв полепна по белите като порцелан пръсти.Вдигайки ги пред очите си тя простена от болка и придърпа крачетата си към себе си и опря брадичка на коленете си.
В този момент Анжи осъзна едно.
Мъжете са огромни ИДИОТИ.
Тя въздъхна и затвори очи.
Беше готова да заплаче отново за едното нищо.Или по-точно че не знаеше кое е извикало смехът у него.А през цялото време превърташе лентата търсейкив ината си.
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Г-н Карпович. Вто Фев 26, 2013 10:35 pm

Ама тя сериозно ли реагира така... А й той беше страшен как можеше да се сети за това точно в момента, пък и да почне да се смее. Кретен си Крис, и то голям. Прасна се по главата и стана от леглото й.
Като преглътна лекичко, преди да стигне банята.
Почука на вратата, като леко прошепна..
-Анжи, не е това което си мислиш миличка, хайде излезни от там.. Аз ще ти обясня - каза й той като удари леко главата си във вратата. Кретен беше и мама ти го казва Карпович и те моли да си биеш две шамарчета и да започнеш да обясняваш веднага на малакта Анджи..
- Виж, просто ми стана смешно, защото в главата ми се появи картинката как си удряш главата в таблата на леглото, не заради нещо друго.. Хайде излезни от там миличка.. Нищо не правилно не си направила - потвърди й той, опитвайки се да обясни собствената си глупост, пред нея.
Защото самия той в мометна се имаше за пълен глупак, за това, че се е разхилил по този отвратителен начин..
Поклати глава и се върна сядайки на леглото й, като подпря лактите си на коленете, а главата на дланите си, клатейки я .
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Анджи Сря Фев 27, 2013 4:24 am

Думите на Карпович някак си я изкараха извън нерви.
Сериозно ли?
Момичето скочи на крака,но болката между краката й всякаш се завърна с пълна сила.Тя изохка и стисна зъби подпирайки ръка на вратата.
Отвори я и присвивайки очи каза.
-Това ти е смешно,а телепортацията ми и Йода не са?!Знаеш ли аз и Йода!И ненормалното ми телепортиране отново обявяваме стачка и спираме да ти говорим и за твое сведение това със сигурност ще бъде най-лошия ми секс спомен,освен ако някой не ме изнасили.
Ядно Анджелика пак се върна в банята и тресна вратата.
Представял си моля ви се,а тя като се правеше на клоун той я замеряше с топки и я наказваше.Айде де.
Нещастници.Всички мъже до един.
Момичето пусна чаршафа и той се свлече от тялото й докато ръцете й пускаха кранчетата с вода да напълнят отново ваната.
-Някой ден,просто ще стана лезбиийка...Или ще си направя операция за смяна на пола и ще тръгна с Майкъл-започна да мърмори навеждайки се към шкафа със соли и пияни за вана.
Отново замириса на ванилия преди малката Мур да се потопи във водата.
Тя все още не можеше да разбере какво им има на мъжете...И от части разбра или по-точно си припомни защо бе все още...Поправка беше до сега девствена...Защото с такова същество до себе си всяка жена щеше да остане девствена.
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Г-н Карпович. Сря Фев 27, 2013 9:01 am

Това момиче, наистина пак започваше малко по - малко да му лази по нервната система, може ли да бъде толкова, толкова... и той не знаеше как да я нарече. Карпович изпуфтя като се загледа в розовата стена, като стисна зъбите си.
Извъртя очи и стана от леглото..
-Ти, твоята телепортация и Йода, ми се сърдете колкото искате. Обясних ти. Какво трябва да направя, да падна на колене и да ти се моля ли? Хайде стига. - каза й той, докато обличаше на ново дрехите си.
- Значи ако не излезнеш от там до пет минути си тръгвам обещавам ти . - закани й се той, докато си закопчаваше ризата и колана си. А след това, просто се подсмихна. И поклати главата си, е до сега това не му се бе случвало, не бе изпадал в такава епична ситуация но какво можехме да направим, че господин Карпович имаше развито въображение, което се появяваше когато му скимнеше.
Реши да я изпробва като отвори вратата на стаята й, и я трясна все едно я затваряше, и лекичко се скри в най - тъмния ъгъл на стаята й.
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Анджелика. Empty Re: Апартамента на Анджелика.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите