BMS RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome
Северния плаж LsOJh
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Питай!
Северния плаж Icon_minitimeСря Сеп 03, 2014 9:37 pm by Noya Fairburd

» Търся си приятели
Северния плаж Icon_minitimeСря Май 22, 2013 6:38 pm by .Michelle

» Търся си половинка
Северния плаж Icon_minitimeВто Май 21, 2013 5:18 pm by .Michelle

» Michelle Rousseau
Северния плаж Icon_minitimeВто Май 21, 2013 4:16 pm by .Алина

» Опиши настроението си с песен.
Северния плаж Icon_minitimeВто Май 21, 2013 3:54 pm by RolandHale.▲

» Свиневъдни хофи хд
Северния плаж Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:10 pm by Vivian Flemming. ☣

» Да броим до 1000
Северния плаж Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:07 pm by Vivian Flemming. ☣

» Аватара или подписа на предишния
Северния плаж Icon_minitimeВто Май 21, 2013 2:06 pm by Vivian Flemming. ☣

Team.

Admins.
Roland Hale.
Северния плаж R0WreUp ✰✰✰
Алина.
Северния плаж WSagQjV

Moderators. ✰✰✰ Северния плаж
времето
Северния плаж 3 В Лос Анджелис ще е бъде както винаги слънчево , но този път ще има и лека облачност , като вероятностите за валежи ще ги има , въпреки че няма да са много големи. Да обаче на палажа няма да бъде много приятно , понеже ще има вятър и големи вълни. Е , но ако искате да останете без хавлия или сърф нищо не ви пречи да идете малко на плаж. И колкото и да е приятно слънцето си носете чадъри за всеки случай !
приятели
Северния плаж NgirU
Станете наши приятели, като цъкнете тук
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Северния плаж

3 posters

Go down

Северния плаж Empty Северния плаж

Писане by RolandHale.▲ Нед Фев 24, 2013 5:28 pm

Северния плаж 9c324b871e251cd14642779caf190a69-d3kxl26
RolandHale.▲
RolandHale.▲
Admin ;; Лидер на Phi Gamma ;; Капитан на футболния отбор
Admin ;; Лидер на Phi Gamma ;; Капитан на футболния отбор

Брой мнения : 507
Points : 887
Reputation : 5
Join date : 17.02.2013

https://bms-rpg-collegelife.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Северния плаж Empty Re: Северния плаж

Писане by Г-н Карпович. Сря Фев 27, 2013 11:28 am

Винаги бе харесвал това място, а сега просто се радваше, че може да заведе Анжи именно там.
Е той просто й бе пратил смс, къде трябва да дойде, а й времето беше достатъчно прекрасно, за да могат да се наслаждават на слънчевите лъчи.
Всичко това му харесваше достатъчно, че да успее да я зарадва по някакъв начин.
Имаше сладки масички, и столове но Карпович предпочиташе, да усеща пясъка под себе си.
А й какво по подходящо място, да се радва на красотата на малката мис.
Усмихваше се докато усещаше как пясъка хрускаше и някак сладко масажираше ходилата му, докато търсеше слънчево място, където да постеле голяма хавлия.
А когато го стори, постла хавлията и свали тениската си оставяйки само по късите панталонки, сложил очилата си, се усмихваше срещу слънцето.
Седна на хавлията и зарови краката си в пясъка, гледайки прекрасия океан пред себе си, чакайки неговата малка мис, да се появи с целия си разкош и да заслепи слънцето.
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Северния плаж Empty Re: Северния плаж

Писане by Анджи Сря Фев 27, 2013 11:47 am

-Не може да говориш сериозно?-ахна Анжи докато Майкъл се кискаше срещу нея разказвайки й за Джонатан.Новото му гадже.
-Искаш да кажеш,че го направихте в коридора на общежитията и никой не ви видя?
-Да.Но бяхме много бързи.Ох Анж..Той е страхотен,а очите му са толкова сини.-Майкъл се излегна на леглото й и се засмя отново,а в същия момент телефона й извибрира.Пресягайки се да го вземе Анджелика се озова по корем на леглото и вместо да го вземе тя го грабна Майкъл.
-Да видим сега. Оууу среща от..К?Както и да е "Чакам те на северния плаж".Захарче К се отдалечава доста от Ч?Кой е мистериозния?-Анжи се изчерви и грабна телефона си.
-Никой.Един приятел.
-Лъжеееш,но няма да разпитвам.Хайде вдигни сладкото си дупе и си обличай банския.Ох не.Изчакай ти ще облечеш нещо розово с понита.Стой.-Майкъл стана от леглото и се зарови в гардероба й вадейки всичките й бански и когато хвана точно този,които самият той й бе подарил лицето му грейна.
-Действай.
-Ама!
-Не ми спори,че ще станеш на кайма.-заплашително размаха пръст пред лицето й и тя взе троснато банския отивайки към банята.Когато го облече се огледа и осъзна едно.
-Изглеждам нелепо.
-Изглеждаш секси.Хайде.Тръгвай.-Майкъл шляпна дупето й и й подаде черна голяма шапка.Тя я сложи на главата си и с нежелание тръгна към вратата.
След петнадесет минути и много набиране на срам докато момчетата по улицата й подсвиркваха й няколко я обараха тя стъпи на плажа и свали джапанките си.
Огледа се и няколко пъти погледа й мина през него преди да го познае.
Момичето прехапа устните си и тръсна глава,а черната й коса се развя като ветрило зад нея.
Вадейки черната си хавлия от чантата тя се приближи и с изчервени бузи прошепна.
-Само,моля те не се смей.Не беше моя идеята за това.-тя посочи банския си и разтла хавлията до неговата.
Очите й зад черните очила на диор блестяха както винаги,когато го видеше.А особено след като бе осъзнала какво и как е станало и че той едва ли не беше напълно прав през цялото време,а тя грешна...Е да.Нямаше спор ,че тогава бе постъпила глупаво,но това на страна.Тя докосна ръката му и се огледа.
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Северния плаж Empty Re: Северния плаж

Писане by Г-н Карпович. Сря Фев 27, 2013 12:02 pm

Крис бе поразен когато я видя, боже беше адски красива, и определено ако някой му кажеше обратното можеше да го убие собственоръчно...
-За какво да се смея скъпа.. Красива си и изглеждаш уникално с този бански. - заяви й той, като я предърпа съм себе си, само й само да докосне нежно устните й до своите.
А преди да сте се усетили, той бе положил ръце под колената й и едната му почиваше на кръста му, преди рязко да я вдигне и да и се усмихне дяволито.
Точно все едно замисляше поредния си коварен план и беше именно това.
- Знаеш ли винаги съм искал да проверя какво е усещането. - но не й обясни за какво точно усещане й говореше, просто я понесе на ръце именно към водата.
Като се подсмихна когато усети водата под краката си, вкарвайки я все по навътре във водата а когато тя почти докосваше сладкото й дупенце.
Той я разлюля в ръцете си и без да се замисля, я метна на вътре във водата .
Смеейки се. На изражението, което беше направила преди това.
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Северния плаж Empty Re: Северния плаж

Писане by Анджи Сря Фев 27, 2013 12:27 pm

Щеше да го убие.Когато изплува на повърхността и отметна черната си коса назад Анжи го погледна с присвити очи.
Сто на сто приличаше на Анджелина Джули в Белоуф.
Тя въздъхна и залепи една спокойна усмивка на лицето си.
Излизайки от водата сама бе сигурна,че е гореща гледка,а и подсвиркванията дошли от плажа й го доказаха.Тя се засмя и бавно отиде към Крисчън прокара ръце около врата му и прошепна до ухото му.
-А после аз съм малката.-врътвайки дупето си покрай него тя се засмя и излезе от водата.
Момичето се излегна на кърпата и затвори очи,докато солената вода се стичаше по стройното й тяло и изведнъж нещо препречи слънцето на което тя се радваше.
Отваряйки очи за малко да изпищи.
-Чарлс.Аз...Какво правиш тук?
-С отбора сме на по бира и те видях.-Анжи ахна и хвърли бързо поглед към Карппович тя преглътна мъчително,а Чарлс седна на хавлията й.
-Много си красива.Едва те познах без черепчетата и финтифлюшките.Какво става с теб Анж?Напоследък не си контактуваме много.
-Ами...Нищо.Дойдох да се попека.
-Ахаа...С Майкъл ли си?-момичето преглътна и кимна с глава.
-Да.Видяхме се той сега е... Ами видя се с Джонатан и се мотаят някъде.
-Ела при нас.-в гласа на Чарлс се долавяше някаква животинска нотка предвещаваща лоши неща.Кожата на Анжи настръхна и тя поклати глава.
-Може би по-късно.
-Ще те чакам.-той й смигна,а тя простена когато го видя как се отдалечава.
Господи за малко да ги хванат.Как щеше да издържи на това?
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Северния плаж Empty Re: Северния плаж

Писане by Г-н Карпович. Сря Фев 27, 2013 12:47 pm

Тъкмо се бе засилил да излезне от водата и да я последва при кърпите. Когато видя, онова момче от часовете. Как му беше името а да Чарли..
Пое си глътка въздух прогонвайки вълната на ревност, която го бе заляла, нямаше да има спокоен ден, без някой да ги прекъсне нали?
Крисчън го изчака да се разкара, преди да се върне при нея. и да застане с гръб към бара където бяха отишли.
-Мисля, че е по - добре да идеш при тях, и да се видим по - късно в нас или в у вас? - попита я той, да това беше най - доброто решение, наведе се за да вземе кърпата и облече тениската си.
- Знам, че не е приятно скъпа, но е най - добре. - каза й той като леко докосна челото й с устните си преди да облече тениската.
- Пиши ми, като се прибереш. - каза й, преди да си тръгне, за да не създава проблеми нито на нея, нито на себе си. Въпреки, че никак не желаеше да я остави в ръцете на този глупак. Но имаше ли избор, без да заплашва това да ги хванат.
Погали лицето й и вземайки кърпата си тръгна обратно по - плажа към пентхауса, където щеше да я мисли през цялто време.
Г-н Карпович.
Г-н Карпович.
Учител
Учител

Брой мнения : 119
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 25.02.2013

Върнете се в началото Go down

Северния плаж Empty Re: Северния плаж

Писане by Анджи Сря Фев 27, 2013 1:13 pm

Поглеждайки след него Анжи кимна и въздъхна.
Стана и сложи шапката си отивайки при момчетата.Посрещнаха я с подсвирквания и дюдюкания,а няколко минути по-късно чарлс заяви,че е негова и да не я пипат.До някъде това я успокой,защото му имаше...Доверие?Да може би му имаше.
Компанията на момчетата не беше лоша като цяло,но за съжаление я задържаха повече от колкото й се искаше.
Няколко часа по-късно Анжи се оплака,че й е студено.И нормално все пак беше смао по бански,а слънцето отдавна се бе скрило зад хоризонта.
Чарлс прокара ръка покрай раменете й и я дръпна в себе си,а Мур с нежелание се озова в скута му.Дъхът му лъхащ на алкохол обля лицето й като отвратителна,мръсна вода тя се отдръпна,а гласът му прозвуча близо до ухото й.
-Хайде скъпа.Аз ще те стопля.
-Не...Просто искам да се прибера.-тя се усмихна приятелски и се откъсна от него.Анджелика взе чантата си и махна на вече пияните момчета за довиждане.Нови подсвирквания и възгласи изпълниха въздуха,докато Анж вървеше през пясъка към улицата,където имаше някаква светлина.
Студения въздух отново лъхна кожата й,а до слуха й достигнаха виковете на момчетата,а после и стъпки сякаш някой тичаше..
Тя се обърна и видя Чарлс,които тичаше към нея.
Мислейки си,че идва да й донесе нещо,което е забравила тя не предположи какви ще са следващите му действия.
-Какво има?-попита а момчето спря пред нея и се захили по един отвратителен начин.
-Идвам да те стопля.-Анджелика го погледна неразбиращо
-Моля?
-Сега ще разбереш.-измърмори и ръцете му се увиха около талията й.
И тогава,разбирайки какво говори и прави Чарлс Мур се опита да избегне ръцете му,но устните му лъхащи на алкохол се притиснаха към нея,езикът му се опита да ги разтвори,докато пръстите му жадно докосваха тялото й.
Анжи почна да се дърпа.Захапа долната му устна силно,толкова че от нея бликна кръв.
Това явно го отблъсна защото за миг Чарлс спря и се дръпна.
-Значи си падаш по-грубото а кучко?-миг по-късно пестницата му се стовари върху бузата й,а тя политна назад.
Падайки на пясъка момичето изпищя,но беше сигурна,че няма да й се притекат на помощ.
И в този миг си спомни собствените си думи "Най-лошият ми секс спомен освен ако някой не ме изнасили" защо й беше да го казва?
Тя стисна зъби и видя Чарлс който се надвеси над нея и я гледаше като побъркан.
Ръката му отново се вдигна,за да я удари втори път.Металния вкус на кръв изпълни устата й,но не последва втори писък.
Анджелика загуби съзнание върху пясъка,което от части бе добре,защото после нямаше да помни какво й бе причинил.


След няколко часа клепачите й изпърхаха и тя отвори очи.Цялото тяло я болеше.В устата й все още имаше вкус на кръв,а по тялото й имаше синини.Спомняйки си случилото се преди да загуби съзнание Анж заплака.Тя извадихавлията от чантата,която лежеше на земята до нея и загърна тялото си.
С треперещи ръце извади телефона си и набра Майкъл.
След второто позвъняване приятелят й вдигна,а в гласът му се долавяше притеснение.
-Анж?Какво има?
-Е...Ела да м...Да ме вземеш моля те.Аз...Аз на...На плажа съм.-тя заплака с цяло гърло,а отсреща се доловиха думи,които тя не разбра.Телефона падна от ръката й на пясъка и тя обгърна тялото си с ръце.
От чарлс нямаше и следа.Нито от приятелите му.Барът вече бе затворен,което й подсказваше,че минава полунощ.
Десет минути по-късно усети нечии ръце върху гърба си и тя изпищя ужасена.
Майкъл стоеше зад нея.
-О скъпа...Какво са...-той видя разкървавената й устна и сякаш разбрал само поклати глава и я вдигна.Момичето зарови лицето си в рамото му и заплака неутешимо.
Не знаеше кога и как се бе озовала в апартамента си.Не помнеше и кога Майкъл я бе изкъпал.Сякаш губеше съзнание през цялото време,но когато отвори очи беш е влеглото си и вече бе четири и половина сутринта.
Приятелят й седеше на леглото до нея и милваше лицето й.
-Спокойно красавице.Всичко ще мине.-тя отново заплака,а приятеля й стана.Чу се звук от телефон.Набираше някакъв номер.
Анжи зарови лице във възглавницата и долови разговор,които не разбра.
-Ти копеле как можа да й го причиниш.Не знам кой си,но когато разбера.Вярвай ми ще се молиш майка ти да не те е раждала.Още утре сутринта ще я заведа в полицията да подаде жалба срещу теб.Изнасилвач.Благодари се на Бога,че не беше там,когато я намерих.-поредния звук на телефон и Майкъл седна до нея,продължавайки да гали косата й и да шепне мили думи.Но те нямаха значение.
В мислите й се превърташе сцената отново и отново.
Из между подпухналите й устни излезе стон,последван от думите.
-Аз го предадох...Аз...Изнасилването е единственото престъпление в което жертвата е виновна..Той ще ме намрази.-и миг по-късно отново загуби съзнание.
Анджи
Анджи
Мажоретка ;; Член на Gamma Kappa
Мажоретка  ;; Член на Gamma Kappa

Брой мнения : 370
Points : 397
Reputation : 3
Join date : 25.02.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Северния плаж Empty Re: Северния плаж

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите